Agnieszka Sołowiej-Głuszek

Twórca Pozytywnej Akademii Językowej


Ukończyłam studia w Instytucie Lingwistyki Stosowanej UW, po czym zostałam nauczycielem, następnie lektorem oraz metodykiem nauczania. Aktualnie jestem właścicielem szkoły językowej.

Więcej o mnie

Co zyskasz dzięki moim kursom?

  • Bezpłatne lekcje video
  • Płatne lekcje
  • E-booki
  • Materiały do pobrania
  • Dostęp do streamingu
  • Niepublikowane materiały
  • Instrukcje i pomoce
  • i wiele innych...

Najważniejsze informacje


Nie wiesz, od czego zacząć naukę angielskiego i na czym się skupić? Zastanawiasz się, jak uczyć się systematycznie, praktycznie i efektywnie? Masz problem z gramatyką, bo znasz ją tylko z teorii, a nie wiesz, jak wykorzystać ją w praktyce? A może brakuje Ci słów, wymowa sprawia problem, a blokada językowa skutecznie uniemożliwia Ci powiedzenie tego, co chcesz?

Chcę Ci pomóc. Z moich kursów i innych materiałów, które dla Ciebie przygotowuję, dowiesz się, jak się uczyć angielskiego i na co zwracać uwagę. Będziesz umiał stosować gramatykę w praktyce. Będziesz wiedział, jak krok po kroku realizować swoje cele i uczyć się systematycznie. Pozbędziesz się bariery językowej i będziesz mówił swobodnie i poprawnie. Nauka angielskiego stanie się przyjemna i skuteczna, a Ty będziesz mógł wykorzystać zdobytą wiedzę do tego, o czym od dawna marzysz, lecz do tej pory nie miałeś odwagi.

Kurs wymowy
„Na start”


Bezpłatny kurs z lekcjami video dzięki którym poprawisz swoją wymowę. Będziesz lepiej rozumiany, zobaczysz, jak łatwo zmienić znaczenie słowa. Nauczysz się prawidłowej wymowy, dzięki czemu będziesz swobodniej rozmawiał i lepiej zrozumiesz obcokrajowców.


Materiały
dodatkowe


Po zapisie do newslettera otrzymasz również całkowicie darmowy dostęp do wielu pomocnych materiałów przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Nauczysz się jak określać czasy, poznasz funkcje językowe, uporządkujesz gramatykę i rozszerzysz znajomość słownictwa.Uwaga! Poniższy formularz przeznaczony jest wyłacznie dla nowych użytkowników. Jeśli jesteś już odbiorcą naszych newsletterów, nie zapisuj się po raz kolejny do newslettera. W celu uzyskania dostępu do bezpłatnych kursów i materiałów napisz do mnie na adres: agnieszka@pozytywna-akademia-jezykowa.pl