Chcesz szybko poprawić wymowę i pewniej mówić po angielsku?

Rozwiąż swoje problemy z wymową i odzyskaj radość z nauki. Ucz się poprawnie wymawiać słowa od pierwszych lekcji! Mów po angielsku swobodniej i bez stresu. To wszystko jest możliwe, a ten kurs Ci to umożliwi!


Koniecznie skorzystaj z bezpłatnego kursu wymowy

Czego dokładnie nauczysz się ze mną w tym kursie? Najbardziej kłopotliwych głosek, a więc: "th", "r", długiego i krótkiego "i", "æ" jak w słowie "cat", krótkiego i długiego "a", długiego "o", a dodatkowo "schwa" i słów takich jak "world" czy "word". Przećwiczymy razem słowa, które często niepoprawnie wymawiamy, a przez to zmieniamy znaczenie słów. Czeka Cię mnóstwo wiedzy w 5 krótkich lekcjach. Dodatkowo będziesz mieć dostęp do materiałów dodatkowych i przećwiczysz wszystko na spokojnie wielokrotnie w domu


Masz problem z prawidłowym wymawianiem angielskich słów i nie wiesz, jak wymawiać poszczególne dźwięki ?
Boisz się odezwać, bo brakuje Ci pewności czy zostaniesz zrozumiany, a w konsekwencji Twoja bariera językowa narasta i masz wrażenie, że z Twoim angielskim jest coraz gorzej ?
Odczuwasz lęk przed mówieniem w języku angielskim, gdyż boisz się popełniać błędy w wymowie ?
Myślisz, że bez wyjazdu za granicę lub wielu godzin płatnych zajęć nie uda Ci się poprawić wymowy ?

Powyższe problemy są Ci znajome? Sprawdź koniecznie ten kurs

Znajdziesz w nim nie tylko nagrania, w których pokazuję jak prawidłowo wymawiać angielskie głoski, ale także materiały dodatkowe. W domowym zaciszu rozwiążesz swoje największe problemy związane z wymową i to bezpłatnie..


Przeprowadzę Cię

krok po kroku przez najbardziej kłopotliwe dźwięki, nauczysz się je prawidłowo wymawiać i uwierzysz, że uda Ci się poprawić wymowę.


Przećwiczysz ze mną

wiele przykładów problematycznych i podchwytliwych słów, dzięki czemu zaczniesz ich używać pewniej i co najważniejsze, bezbłędnie.


Nabierzesz pewności

że poprawnie wypowiadasz słowa i głoski, dzięki czemu Twój lęk przed mówieniem zmniejszy się i zaczniesz częściej używać angielskiego.


Odczujesz satysfakcję

ponieważ będziesz lepiej rozumiany i będziesz lepiej rozumiał wypowiedzi innych, a wymowa przestanie być dla Ciebie problemem.Twoja bariera językowa zmniejszy się, a może nawet zniknie! Wystarczy że...