Prosty i szybki sposób na naukę języka angielskiego online.


17 grudnia, 2020

Jak efektywnie ćwiczyć słuchanie po angielsku – 10 wskazówek, które zmienią Twoją naukę

„Angielski bywa zaskakujący”, powiedział i uśmiechnął się pod nosem. „Może po prostu odpuść”. Dziewczyna spojrzała na nauczyciela wzrokiem pełnym pytań i wątpliwości, lecz nie usłyszała wyjaśnienia. […]
parallax background

Dowiedz się dlaczego warto uczyć się języka angielskiego i dlaczego powinieneś zacząć właśnie teraz.


1
Pamiętaj że na naukę języka, a w szczególności języka tak międzynarodowego jak język angielski, nigdy nie jest za późno.

2
Wreszcie bez obaw, w dobrym stylu, zamówisz posiłek na wakacjach, zapytasz o drogę lub porozmawiasz ze znajomym lub kontrahentem z zagranicy.

3
Znając angielski odblokujesz się społecznie, dzięki temu masz szansę nie tylko na nowe znajomości ale również skuteczny rozwój w pracy i biznesie.

Masz problemy
z nauką angielskiego?


Jeśli myślisz, że angielskiego nie nauczysz się już chyba nigdy, że bariera językowa zostanie z Tobą na całe życie, a angielski to nic fajnego, to znaczy, że Pozytywna Akademia Językowa jest właśnie dla Ciebie.


W przyjaznej atmosferze, z uśmiechem i spokojem nauczę Cię gramatyki, słownictwa i wymowy. Podpowiem Ci, jak się uczyć, by osiągnąć swój własny językowy sukces. Pomogę Ci w pokonywaniu bariery językowej i odmienię negatywne emocje towarzyszące nauce języka.


Przez ponad 16 lat zaufało mi naprawdę wiele osób. Zapraszam Cię więc do śledzenia tego co dzieje się na tej stronie, subskrybowania mojego kanału na YouTube oraz nauki ze mną także przez fanpage na Facebook


Zapisz się do newslettera
i zyskaj darmowe materiały